Cart
Loading...
Loading... 40605-005
Combination Pan Head; Pilot Point Mounting Screws; 12-24 Nominal Size; Black; Package of 50
MSRP $30.92
| Type | Mounting Screws, 12-24 |
| Quantity | 50 |
| Color | Black |
| Country Of Origin | CN |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 0.4 LB (0.18 kg) |