Cart
Loading...
Loading... 12193-501
19" Full Size Sliding Keyboard and Mouse Tray; Clear
MSRP $771.84
| Color | Clear |
| Height | 3.3" (84 mm) 2U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 10 LB (4.54 kg) |