Cart
Loading...
Loading... 11453-160
23" 110D Block Mounting Panels; Up to 6000 Pair; Gray
MSRP $2,130.66
| Width | 23" (584 mm) |
| Type | 6000 Pair Manager |
| Color | Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 15" (38 cm) |
| Shipping Weight | 39 LB (17.69 kg) |