Cart
Loading...
Loading... 11453-530
23" 110D Block Mounting Panels; Up to 3000 Pair; Clear
MSRP $1,015.57
| Width | 23" (584 mm) |
| Type | 3000 Pair Manager |
| Color | Clear |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 226" (5740 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 30 LB (13.61 kg) |