Cart
Loading...
Loading... 11483-515
19" 110D Block Mounting Panels; Up to 1500 Pair; Clear
MSRP $752.55
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | 1500 Pair Manager |
| Color | Clear |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 127" (3226 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 32 LB (14.52 kg) |