Cart
Loading...
Loading... 12751-719
anyServer Bracket; 1U x 19"W; Black
MSRP $232.78
| Height | 1.8" (44 mm) 1U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 7.9" (201 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Type | 1U Bracket |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 11 LB (4.99 kg) |