Cart
Loading...
Loading... 12752-719
anyServer Bracket; 2U x 19"W; Black
MSRP $280.99
| Height | 3.5" (89 mm) 2U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 7.9" (201 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Type | 2U Bracket |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 12" (30 cm) |
| Shipping Weight | 14 LB (6.35 kg) |