Cart
Loading...
Loading... 30014-100
Block Mounting Bar; Rack Mounted; 23"W (584.2 mm) Angle; Gray
MSRP $96.79
| Width | 23" (584 mm) |
| Type | Angle |
| Color | Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |
