Cart
Loading...
Loading... 12309-E05
Rack Channel Standoffs; for 3"D (80 mm) Rack Channel; 5U; Glacier White
MSRP $116.92
| Height | 8.8" (222 mm) 5U |
| Color | Glacier White |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Width | 1.3" (32 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |