Cart
Loading...
Loading... 10565-512
Rack Extension Kit; 12"H (300 mm); 4U; Clear
MSRP $430.92
| Height | 12" (300 mm) 4U |
| Color | Clear |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | Rack Extension |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |