Cart
Loading...
Loading... 11554-501
Rack Standard Rollers; for 3"D (80 mm) Rack Channel; Clear
MSRP $514.22
| Type | For 3"D (80 mm) Rack Channels |
| Color | Clear |
| Height | 2" (50.8 mm) |
| Depth | 20" (508 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 20" (51 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |