Cart
Loading...
Loading... 11554-701
Rack Standard Rollers; for 3"D (80 mm) Rack Channel; Black
MSRP $514.22
| Type | For 3"D (80 mm) Rack Channels |
| Color | Black |
| Height | 2" (50.8 mm) |
| Depth | 20" (508 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7.5" (19 cm) |
| Ship Length/Depth | 50" (1270 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |