Cart
Loading...
Loading... 12393-501
Rack Radius Drop; for Use with Single-Sided Vertical Cabling Section; Clear
MSRP $67.42
| Type | For Single-Sided Vertical Cable Section |
| Color | Clear |
| Height | 3" (76.2 mm) |
| Width | 5" (127 mm) |
| Depth | 11" (279 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |