Cart
Loading...
Loading... 12394-501
Rack Radius Drop; for Use with Double-Sided Vertical Cabling Section; Clear
MSRP $74.28
| Type | For Double-Sided Vertical Cable Section |
| Color | Clear |
| Height | 11" (279.4 mm) |
| Width | 5" (127 mm) |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |