Cart
Loading...
Loading... 32650-702
Accessory Rod Assembly for Motive Double-Sided Vertical Cable Manager; Pair
MSRP $86.48
| Height | 1.1" (28 mm) |
| Width | 0.9" (23 mm) |
| Depth | 9" (229 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Type | For Double-Sided Vertical Cable Manager |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 33" (838 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1.5 LB (0.68 kg) |