Cart
Loading...
Loading... 32650-701
Accessory Rod Assembly for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; Pair
MSRP $92.75
| Height | 1.1" (28 mm) |
| Width | 0.9" (23 mm) |
| Depth | 10.7" (272 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Type | For Single-Sided Vertical Cable Manager |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 33" (838 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1.5 LB (0.68 kg) |
