Cart
Loading...
Loading... 10473-101
Heavy-Duty Top Angle; for 19"W Rack; Gray
MSRP $76.07
| Width | 19" (482.6 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 1.5" (31.8 mm) |
| Depth | 7" (177.8 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 58" (1473 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |