Cart
Loading...
Loading... 10375-E04
Top Angle; for 25"W Rack; Glacier White
MSRP $99.77
| Width | 1.5" (635 mm) |
| Color | Glacier White |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 2" (5 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 27" (69 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |