Cart
Loading...
Loading... 13045-123
Top Bar; for 23"W Universal Rack; Gray
MSRP $77.02
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 0.3" (6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26" (66 cm) |
| Ship Length/Depth | 66" (1676 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |