Cart
Loading...
Loading... 13045-125
Top Bar; for 25"W Universal Rack; Gray
MSRP $80.12
| Width | 25" (635 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 0.3" (6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 66" (1676 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |