Cart
Loading...
Loading... 13045-719
Top Bar; for 19"W Universal Rack; Black
MSRP $71.42
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 0.3" (6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 67" (1702 mm) |
| Ship Height | 2.25" (6 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |