Cart
Loading...
Loading... 13045-725
Top Bar; for 25"W Universal Rack; Black
MSRP $77.11
| Width | 25" (635 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 0.3" (6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 66" (1676 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |