Cart
Loading...
Loading... 15286-001
Adjustable Rail QuadraRack/ServerRack Cable Guide Kit; 38 RMU; Black
MSRP $252.78
| Type | For 38U Rack |
| Width | 0.8" (20 mm) |
| Depth | 6.6" (168 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 41" (1041 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |