Cart
Loading...
Loading... 13696-002
Cable Management Fingers Kit; for Seismic Frame Two-Post Rack; Double-Sided; Includes (24) Cable Guides; Black
MSRP $425.46
| Pack Of | Double-Sided; 24 Cable Guides |
| Height | 12.25" (311.15 mm) |
| Width | 0.8" (19 mm) |
| Depth | 6.6" (168 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 15.5" (39 cm) |
| Ship Length/Depth | 52" (1321 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 13.5 LB (6.12 kg) |