Cart
Loading...
Loading... 33502-705
Cable Ring Kit for 15"W (380 mm) Evolution Single-Sided Vertical Cable Manager; Black
MSRP $249.02
| Use With | 15"W (380 mm) Evolution Single-Sided Vertical Cable Manager |
| Height | 3.6" (91.44 mm) |
| Width | 14.8" (376 mm) |
| Depth | 7.1" (180 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 13" (33 cm) |
| Shipping Weight | 15 LB (6.8 kg) |



