Cart
Loading...
Loading... 33502-E03
Cable Ring Kit for 10"W (250 mm) Evolution Single-Sided Vertical Cable Manager; Glacier White
MSRP $241.58
| Use With | 10"W (250 mm) Evolution Single-Sided Vertical Cable Manager |
| Height | 3.6" (91.44 mm) |
| Width | 9.8" (249 mm) |
| Depth | 7.1" (180 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Glacier White |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 13" (33 cm) |
| Shipping Weight | 12.3 LB (5.58 kg) |



