Cart
Loading...
Loading... 33502-E04
Cable Ring Kit for 12"W (300 mm) Evolution Single-Sided Vertical Cable Manager; Glacier White
MSRP $256.69
| Use With | 12"W (300 mm) Evolution Single-Sided Vertical Cable Manager |
| Height | 3.6" (91.44 mm) |
| Width | 11.8" (300 mm) |
| Depth | 7.1" (180 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Glacier White |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 13" (33 cm) |
| Shipping Weight | 12.7 LB (5.76 kg) |



