Cart
Loading...
Loading... 32573-E04
Cable Ring Kit for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; 15"W (380 mm); Glacier White; Pack of 5
MSRP $273.93
| Width | 15" (381 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 3.5" (89 mm) |
| Depth | 9" (229 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 13" (33 cm) |
| Shipping Weight | 17.8 LB (8.07 kg) |









