Cart
Loading...
Loading... 13934-716
Velocity Cable Ring Kit; for 6'H (1.8 m) x 3.6" (91 mm) Vertical Manager; Includes (6) Rings; Black
MSRP $168.16
| Width | 3.6" (91 mm) |
| Height | 6' (1.8 m) |
| Depth | 7.4" (187 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 9.75" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 6.75" (17 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |