Cart
Loading...
Loading... 13934-717
Velocity Cable Ring Kit; for 7'H (2.1 m) x 3.6" (91 mm) Vertical Manager; Includes (7) Rings; Black
MSRP $181.62
| Width | 3.6" (91 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Depth | 7.4" (187 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 9.75" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 6.75" (17 cm) |
| Shipping Weight | 8.9 LB (4.04 kg) |