Cart
Loading...
Loading... 13934-726
Velocity Cable Ring Kit; for 6'H (1.8 m) x 6" (152 mm) Vertical Manager; Includes (6) Rings; Black
MSRP $174.88
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 6' (1.8 m) |
| Depth | 7.4" (187 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 7.5" (19 cm) |
| Ship Length/Depth | 47" (1194 mm) |
| Ship Height | 7.5" (19 cm) |
| Shipping Weight | 8.9 LB (4.04 kg) |