Cart
Loading...
Loading... 13934-727
Velocity Cable Ring Kit; for 7'H (2.1 m) x 6" (152 mm) Vertical Manager; Includes (7) Rings; Black
MSRP $195.08
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Depth | 7.4" (187 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |