Cart
Loading...
Loading... 13934-746
Velocity Cable Ring Kit; for 6'H (1.8 m) x 10" (254 mm) Vertical Manager; Includes (6) Rings; Black
MSRP $201.83
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 6' (1.8 m) |
| Depth | 7.4" (187 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 6.5" (17 cm) |
| Shipping Weight | 11.3 LB (5.13 kg) |