Cart
Loading...
Loading... 13934-748
Velocity Cable Ring Kit; for 8'H (2.4 m) x 10" (254 mm) Vertical Manager; Includes (8) Rings; Black
MSRP $242.13
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Depth | 7.4" (187 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 6.5" (17 cm) |
| Shipping Weight | 14.9 LB (6.76 kg) |