Cart
Loading...
Loading... 13934-756
Velocity Cable Ring Kit; for 6'H (1.8 m) x 12" (305 mm) Vertical Manager; Includes (6) Rings; Black
MSRP $215.27
| Width | 12" (305 mm) |
| Height | 6' (1.8 m) |
| Depth | 7.4" (187 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 46" (1168 mm) |
| Ship Height | 12" (30 cm) |
| Shipping Weight | 13.1 LB (5.94 kg) |