Cart
Loading...
Loading... 12228-101
Double-Wide Cable Ring; 2.3"H (58 mm) x 2.8"W (71 mm) x 4"D (100 mm); Gray
MSRP $31.01
| Quantity | |
| Color | Gray |
| Height | 2.3" (58.4 mm) |
| Width | 2.8" (71 mm) |
| Depth | 4" (102 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 0.25 LB (0.11 kg) |