Cart
Loading...
Loading... 12891-702
Extended Finger Brackets; 13U; Black; Each
MSRP $103.58
| Height | 22.8" (578 mm) 13U |
| Color | Black |
| Width | 6.9" (175 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 71" (1803 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |