Cart
Loading...
Loading... 12891-E01
Extended Finger Brackets; 7U; Glacier White; Each
MSRP $82.06
| Height | 15.8" (400 mm) 9U |
| Color | Glacier White |
| Width | 6.9" (175 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |