Cart
Loading...
Loading... 12891-E03
Extended Finger Brackets; 13U; Glacier White; Each
MSRP $78.67
| Height | 12.3" (311 mm) 7U |
| Color | Glacier White |
| Width | 6.9" (175 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |