Cart
Loading...
Loading... 12370-001
Finger Snaps Cable Guides; Black; Package of 2
MSRP $49.09
| Width | 0.3" (6 mm) |
| Depth | 10.8" (273 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |