Cart
Loading...
Loading... 10683-001
IBM Style Vertical Cable Loop; Black
MSRP $49.10
| Quantity |
| Depth | 4.38" (111.3 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 15" (38 cm) |
| Shipping Weight | 0.38 LB (0.17 kg) |