Cart
Loading...
Loading... 10683-101
IBM Style Vertical Cable Loop; Black; Package of 100
MSRP $4,527.74
| Quantity |
| Depth | 4.38" (111.3 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 23 LB (10.43 kg) |