Cart
Loading...
Loading... 11563-550
Large Horizontal Cable Ring; 2.8"H (71 mm) x 6"W (150 mm); Clear; Box of 50
MSRP $1,286.63
| Quantity | |
| Color | Clear |
| Height | 2.8" (71 mm) |
| Width | 6" (152 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 22 LB (9.98 kg) |