Cart
Loading...
Loading... 11563-E50
Large Horizontal Cable Ring; 2.8"H (71 mm) x 6"W (150 mm); Glacier White; Box of 50
MSRP $1,415.28
| Quantity | |
| Color | Glacier White |
| Height | 2.8" (71 mm) |
| Width | 6" (152 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 22 LB (9.98 kg) |