Cart
Loading...
Loading... 17500-000
Mag-Clips; Large; Gray
MSRP $22.22
| Quantity | Each |
| Color | Gray |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Width | 2.1" (54 mm) |
| Depth | 1.8" (46 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 0.25 LB (0.11 kg) |