Cart
Loading...
Loading... 17100-000
Mag-Clips; Medium; Without Holes; Gray
MSRP $14.93
| Type | Clip without Holes |
| Quantity | |
| Color | Gray |
| Height | 0.88" (22.4 mm) |
| Width | 1.7" (42 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Shipping Weight | 0.25 LB (0.11 kg) |