Cart
Loading...
Loading... 11230-501
Narrow Cable Loop; 2.5"H (63.5 mm) x 1.25"W (31.8 mm) x 4"D (101.6 mm) Clear
MSRP $19.41
| Quantity | |
| Color | Clear |
| Height | 2.5" (63.5 mm) |
| Depth | 4" (101.6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |