Cart
Loading...
Loading... 11230-511
Narrow Cable Loop; 2.5"H (63.5 mm) x 1.25"W (31.8 mm) x 4"D (101.6 mm) Clear; Box of 100
MSRP $1,756.13
| Quantity | |
| Color | Clear |
| Height | 2.5" (63.5 mm) |
| Depth | 4" (101.6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 40 LB (18.14 kg) |