Cart
Loading...
Loading... 12035-001
Open Composite Distribution Ring; Gray; Each
MSRP $8.45
| Quantity |
| Height | 2" (50 mm) |
| Width | 6.1" (155 mm) |
| Depth | 2.1" (53 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gray |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 0.1 LB (0.05 kg) |