Cart
Loading...
Loading... 12035-011
Open Composite Distribution Ring; Gray; Carton of 100
MSRP $633.64
| Quantity |
| Height | 2" (50 mm) |
| Width | 6.1" (155 mm) |
| Depth | 2.1" (53 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gray |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 12 LB (5.44 kg) |